Nasz Mały Swiat
POZNAJ NAS


Autorzy

Demi – od dziecka zafascynowana światem i podróżami. Wykształcona w naukach przyrodniczych na AGH w Krakowie. Równie wielką pasję darzy do muzyki – śpiewa, tańczy, gra na pianinie i uczy się grać na skrzypcach. Jej największym marzeniem jest wydanie płyty z muzyką świata, do czego sukcesywnie dąży. W wolnych chwilach szlifuje obce języki, praktykuje jogę, montuje filmy i fotografuje.

Damian – z zawodu informatyk-komputerowiec. Oprócz komputerów najbardziej interesują go telefony, tablety i cała reszta elektroniki. Lubi też podróżować – powoli, poza utartymi szlakami i dokładnie eksplorując dane miejsce. Nie ma dla niego stresujących sytuacji, ponieważ we wszystkim widzi jakieś rozwiązanie. Wieczorami programuje, popijając ulubioną yerba matę.

Kai – syn D&D, który urodził się w Islandii i na tę pamiątkę otrzymał islandzkie drugie imię – Ragnar. Uwielbia bawić się na placu zabaw i na basenie, ale jego największą pasją jest układanie klocków LEGO i Super Mario. Kocha tańczyć (szczególnie walca nr 2 Shostakovicha), przebierać się za superbohaterów i wcinać wodorosty. Jego ulubioną zabawką jest słoń Rupert.