O NAS

Diana Demi Marszewska

Diana i Damian

Witamy Was bardzo serdecznie na naszym poletku – w Naszym Małym Świecie!

Jesteśmy Diana i Damian – parą, która zaręczyła się w przedszkolu. Największymi przyjaciółmi o różnych charakterach, jednak o wielu cechach wspólnych. Naszą największą pasją jest podróżowanie po świecie i zachowując balans pomiędzy przebywaniem za granicą a budowaniem swojego domu, przeprowadziliśmy się na stałe do Islandii.

Blog ten opowiada o naszym zwykłym-niezwykłym życiu na Islandii, podróżach po świecie i rodzicielstwie, a co za tym idzie o spełnianiu marzeń! U nas zawsze praktycznie, inspirująco i z pozytywnie!

 

 

 

Wasi zawsze pozytywnie zakręceni
Diana i Damian


Diana Demi MarszewskaDiana – rocznik 90. Turysta z pasji i wykształcenia. Od dziecka zafascynowana kulturą Orientu, a od niedawna również krajami nordyckimi. Jej wielką pasją jest muzyka, którą najbardziej lubi łączyć właśnie z podróżowaniem i stąd wzięła się jej miłość do muzyki świata. W wolnych chwilach śpiewa, tańczy, gra na pianinie, a także sięga po książki podróżnicze oraz szlifuje obce języki.

 

 

 

Damian Chrystian KuracińskiDamian – rocznik 89. Z zawodu informatyk-komputerowiec, włóczykij z wyboru. Najbardziej interesuje go Daleki Wschód i Azja Południowo-Wschodnia. Lubi podróżować powoli, nigdzie się nie spiesząc, poza utartymi szlakami i dokładnie eksplorując dane miejsce. Nie ma dla niego stresujących sytuacji, ponieważ we wszystkim widzi jakieś rozwiązanie. Wiecznie zajęty, jednak gdy znajdzie wolną chwilę włącza muzykę filmową, zaparza yerba mate i oddaje się lekturze sensacyjno-przygodowej.

 

 

Kajetan – syn i największe szczęście Diany i Damiana. Urodzony 6 czerwca 2018 roku w Reykjaviku. W związku z tym, że mieszka na Islandii, otrzymał islandzkie drugie imię – Ragnar. Jest rozbrykany, silny, odważny i ciekawski, jak prawdziwy wiking! Najbardziej interesuje go pan Tukan, czyli maskotka wisząca nad jego przewijakiem. Rodzice już nie mogą się doczekać, kiedy wspólnie będą eksplorować Islandię oraz resztę wielkiego świata!

 


Odwiedź również zakładkę: O BLOGUWSPÓŁPRACA , PUBLIKACJE oraz KONTAKT.