O NAS

Diana Demi Marszewska

Diana i Damian

Witamy Was bardzo serdecznie na naszym poletku – w Naszym Małym Świecie!

Jesteśmy Diana i Damian – parą, która zaręczyła się w przedszkolu. Największymi przyjaciółmi o różnych charakterach, jednak o wielu cechach wspólnych. Naszą największą pasją jest podróżowanie po świecie i zachowując balans pomiędzy przebywaniem za granicą a budowaniem swojego domu, przeprowadziliśmy się na stałe do Islandii.

Blog ten opowiada o naszym zwykłym-niezwykłym życiu na Islandii, podróżach po świecie i rodzicielstwie, a także o pokonywaniu własnych barier i spełnianiu marzeń – zawsze praktycznie, inspirująco i z pozytywną energią!

 

Poruszamy takie tematy jak:

✔ podróże po świecie na własną rękę
✔ przeprowadzka, życie i podróże po Islandii
✔ rozwój osobisty
✔ rodzicielstwo

Wasi zawsze pozytywnie zakręceni
Diana i Damian


Diana – rocznik 90. Turysta z pasji i wykształcenia. Od dziecka zafascynowana kulturą Orientu, a od niedawna również krajami nordyckimi. Jej wielką pasją jest muzyka, którą najbardziej lubi łączyć właśnie z podróżowaniem i stąd wzięła się jej miłość do muzyki świata. W wolnych chwilach śpiewa, tańczy, gra na pianinie, a także sięga po książki podróżnicze oraz szlifuje obce języki.

 

 

Damian – rocznik 89. Z zawodu informatyk-komputerowiec, włóczykij z wyboru. Najbardziej interesuje go Daleki Wschód i Azja Południowo-Wschodnia. Lubi podróżować powoli, nigdzie się nie spiesząc, poza utartymi szlakami i dokładnie eksplorując dane miejsce. Nie ma dla niego stresujących sytuacji, ponieważ we wszystkim widzi jakieś rozwiązanie. Wiecznie zajęty, jednak gdy znajdzie wolną chwilę włącza muzykę filmową, zaparza yerba mate i oddaje się lekturze sensacyjno-przygodowej.

 

Kajetan imię

Kajetan – mały człowieczek, który dzielnie rośnie u mamusi w brzuszku. Już pokazuje swój ognisty temperament solidnymi kopniakami! Z pewnością nie usiedzi w jednym miejscu i pokocha podróżowanie tak jak jego rodzice! A Diana i Damian już nie mogą się doczekać, kiedy wreszcie mały Kai przyjdzie na świat!

 

 


Odwiedź również zakładkę: WSPÓŁPRACA , PUBLIKACJE oraz KONTAKT.