Co kupują Islandczycy? Przegląd produktów spożywczych dostępnych w krainie lodu i ognia

Demi
Published: Last Updated on

Co kupują Islandczycy?

Hæhæ! Tu Demi prosto z Islandii i zapraszam Cię do obejrzenia naszego nowego filmu na naszym islandzkim kanale na YouTube! Tym razem zabieramy naszych Widzów do dwóch islandzkich sklepów spożywczych w Reykjavíku – Bónus i Krónan. Przeglądamy islandzkie produkty spożywcze oraz kosmetyczne, by tym samym pokazać, co takiego jest dostępnego na islandzkim rynku. Wiele produktów jest też fajnymi pomysłami na na pamiątki z podróży!

Obejrzyj film

4 komentarze

Photopolis 26 listopada 2023 - 05:28

Świetny artykuł. W czasie poszukiwania w internecie potrzebnych informacji trafiłam na ten artykuł. Wielu autorom wydaje się, że mają odpowiednią wiedzę na ten temat, ale często tak nie jest. Stąd też moje zaskoczenie. Muszę podziękować za Twoje działania. Zdecydowanie będę rekomendował to miejsce i regularnie wpadał, żeby zobaczyć nowe rzeczy.

Reply
Demi 26 listopada 2023 - 15:39

Cześć! Ogromnie dziękuję za tak miły komentarz! Islandia po prostu stała się naszą pasją, którą dzielimy się najlepiej, jak możemy… 🙂 Serdecznie pozdrawiam!

Reply
Dorota 4 stycznia 2024 - 11:10

Wybieramy sie niedługo do Islandi, w lutym i ten blog bardzo mi sie podoba tzn jest bardzo przydatny, wielu rzeczy sie z niego dowiedzialam na temat tego ciekawego kraju. PO przeczytaniu bardzo sie cieszę, ze tam własnie jadę:)))

Reply
Demi 17 stycznia 2024 - 13:57

Dzień dobry! Bardzo mi miło to czytać! I będę czekać na wrażenia z podróży! W razie pytań, proszę do mnie pisać! 🙂

Reply

Zostaw komentarz