4shared

O NAS

Diana i Damian

Witamy Was bardzo serdecznie na naszym poletku – w Naszym Małym Świecie!

Jesteśmy Diana i Damian – parą, która zaręczyła się w przedszkolu. Największymi przyjaciółmi o różnych charakterach, jednak o wielu cechach wspólnych. Naszą największą pasją jest podróżowanie po świecie i zachowując balans pomiędzy przebywaniem za granicą a budowaniem swojego domu, przeprowadziliśmy się na stałe do Islandii.

Blog ten opowiada o naszym zwykłym-niezwykłym życiu na Islandii, podróżach, rodzinie i miłości do świata, a także o pokonywaniu własnych barier i spełnianiu marzeń – zawsze z dużą dawką inspiracji i pozytywnej energii!

 

Poruszamy takie tematy jak:

✔ przeprowadzka i życie na Islandii
✔ podróże po świecie na własną rękę
✔ rozwój osobisty
✔ domatorstwo

Wasi zawsze pozytywnie zakręceni
Diana i Damian


Diana – rocznik 90. Turysta z pasji i wykształcenia. Od dziecka zafascynowana kulturą Orientu, a od niedawna również krajami nordyckimi. Jej wielką pasją jest muzyka, którą najbardziej lubi łączyć właśnie z podróżowaniem i stąd wzięła się jej wielka miłość do muzyki świata. W wolnych chwilach śpiewa, tańczy, gra na pianinie, a także sięga po ksiażki podróżnicze oraz szlifuje obce języki.

 

 

Damian – Rocznik 89. Z zawodu informatyk-komputerowiec, włóczykij z wyboru. Najbardziej interesuje go Daleki Wschód i Azja Południowo-Wschodnia. Lubi podróżować powoli, nigdzie się nie spiesząc, poza utartymi szlakami i dokładnie eksplorując dane miejsce. Nie ma dla niego stresujących sytuacji, ponieważ we wszystkim widzi jakieś rozwiązanie. Wiecznie zajęty, jednak gdy znajdzie wolną chwilę włącza muzykę filmową, zaparza yerba mate i oddaje się lekturze sensacyjno-przygodowej.


Blog ten wcześniej był prowadzony tylko przez Dianę (pod nazwą whereisdemi.com) i został on wyróżniony, w kategorii najlepszych polskich blogów prowadzonych przez niezwykłe kobiety.